Fotel z masażem do biura - CALVIANO.PL
8
post-template-default,single,single-post,postid-8,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Fotel z masażem do biura

Fotel z masażem do biura

Pracujesz głównie w pozycji siedzącej? Marzysz o chwili relaksu za biurkiem? Wypróbuj fotel biurowy z masażem. To nowoczesne rozwiązanie, które przynosi ulgę mięśniom i kręgosłupowi podczas długich godzin spędzonych w pozycji siedzącej. Fotel z masażem docenią zwłaszcza osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa. Pozwala on pracować w ergonomicznych warunkach. Sprawdza się zarówno w lokalach biurowych, jak i w domowych gabinetach.

W ofercie CALVIANO znajdziesz szeroki wybór foteli z masażem, różniących się designem i funkcjami.

Ciało możesz masować poprzez ugniatanie, oklepywanie czy wałkowanie. Wybrane modele pozwalają na masaż ud, łydek, pośladków, górnej części kręgosłupa czy barków, przynosząc ulgę różnym partiom mięśniowym. Specjalne programy masujące ukierunkowane są m.in. na odprężenie lub wzrost energii, umożliwiając dobór rodzaju masażu do aktualnych potrzeb i samopoczucia.

Fotele biurowe z masażem CALVIANO pozwalają odciążyć plecy i zrelaksować się podczas przerw w pracy poprzez masaż wibracyjny oraz/lub funkcję kołysania. Programy i intensywność masażu wybierane są z pozycji pilota. Wykończenie z wysokiej klasy skóry ekologicznej prezentuje się elegancko i potęguje komfort siedzenia.

Znajdź swój idealny fotel z masażem – już od 399 zł.